L128-40HGCA3500000 Lumileds LUXEON 2835 WITH CRISPCOLOR TECH
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
L128-40HGCA3500000
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LUXEON 2835 WITH CRISPCOLOR TECH
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
4000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
90
Колер :
White, Neutral
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
131 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
2835
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
47 lm (Typ)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.030" (0.75mm)
серыял :
LUXEON 2835
Ток - Макс :
240mA
Ток - Тэст :
120mA