L128-27HGCA3500000 Lumileds LED LUXEON WHITE WARM 2700K 1411
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
L128-27HGCA3500000
Апісанне:
LED LUXEON WHITE WARM 2700K 1411
CRI (індэкс колераперадачы) :
90
Люмен/Ват пры току - тэст :
117 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3V
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
42 lm (Typ)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.030" (0.75mm)
Ток - Макс :
240mA
Ток - Тэст :
120mA