L128-2780CB3500001 Lumileds LUXEON 2835C 6V 2700K 80CRI
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
L128-2780CB3500001
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LUXEON 2835C 6V 2700K 80CRI
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
2700K
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Колер :
White, Warm
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
143 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
6V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
2835
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
103 lm (Typ)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.030" (0.75mm)
серыял :
LUXEON 2835
Ток - Макс :
240mA
Ток - Тэст :
120mA