L128-2780EC3500001 Lumileds LUXEON 2835E 9V 2700K 80CRI
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
L128-2780EC3500001
Апісанне:
LUXEON 2835E 9V 2700K 80CRI
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Люмен/Ват пры току - тэст :
129 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
9V
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
72 lm (Typ)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.030" (0.75mm)
Ток - Макс :
120mA
Ток - Тэст :
60mA