V300C24C150BL Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V300C24C150BL
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
24V
Напружанне - Уваход (макс.) :
375V
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 100°C
Ток - выхад (макс.) :
6.25A
Уваходнае напружанне (мінімум) :
180V
Эфектыўнасць :
86.5%