V300C12C150B Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V300C12C150B
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
Стан RoHs:
Асаблівасці :
OVP, UVLO
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
375V
Пакет / Чахол :
Quarter Brick
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 100°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
MICRO
Ток - выхад (макс.) :
12.5A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
180V
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
85.3%