V300C12C150B2 Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V300C12C150B2
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - Уваход (макс.) :
375V
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 100°C
Ток - выхад (макс.) :
12.5A
Уваходнае напружанне (мінімум) :
180V
Эфектыўнасць :
85.3%