UQQ-24/4-Q12NB-C Murata Power Solutions Inc. CONV DC/DC 96W 4A 24V T/H
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
UQQ-24/4-Q12NB-C
Вытворца:
Апісанне:
CONV DC/DC 96W 4A 24V T/H
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
96W
Напружанне - Ізаляцыя :
2kV
Напружанне - выхад 1 :
24V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Пакет / Чахол :
8-DIP Module, 1/4 Brick
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.22" L x 1.45" W x 0.50" H (56.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
UQQ
Ток - выхад (макс.) :
4A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10V
Ўпакоўка :
Tube
Функцыі кіравання :
Enable, Active Low
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
89%