UQQ-24/4-Q12P-C Murata Power Solutions Inc. CONV DC/DC 96W 4A 24V T/H
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
UQQ-24/4-Q12P-C
Вытворца:
Апісанне:
CONV DC/DC 96W 4A 24V T/H
Магутнасць (Вт) :
96W
Напружанне - Ізаляцыя :
2kV
Напружанне - выхад 1 :
24V
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Памер / вымярэнне :
2.22" L x 1.45" W x 0.50" H (56.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Ток - выхад (макс.) :
4A
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10V
Функцыі кіравання :
Enable, Active High
Эфектыўнасць :
89%