VFSD1-S15-S15-SIP CUI Inc. DC/DC CONVERTER 15V 1W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VFSD1-S15-S15-SIP
Вытворца:
Апісанне:
DC/DC CONVERTER 15V 1W
Стан RoHs:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
15V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
16.5V
Пакет / Чахол :
7-SIP Module, 4 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.1mm x 9.9mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
VFSD1-SIP
Ток - выхад (макс.) :
67mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
13.5V
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Obsolete
Эфектыўнасць :
81%