VFSD1-S12-S3.3-SIP CUI Inc. CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VFSD1-S12-S3.3-SIP
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
3.3V
Напружанне - Уваход (макс.) :
13.2V
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Ток - выхад (макс.) :
300mA
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10.8V
Эфектыўнасць :
73%