VFSD1-S12-S12-SIP CUI Inc. CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VFSD1-S12-S12-SIP
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
13.2V
Пакет / Чахол :
7-SIP Module, 4 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
VFSD1-SIP
Ток - выхад (макс.) :
83mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10.8V
Ўпакоўка :
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Obsolete
Эфектыўнасць :
81%