VESD2-S24-D15-SIP CUI Inc. CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VESD2-S24-D15-SIP
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA
Магутнасць (Вт) :
2W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
15V
Напружанне - выхад 2 :
-15V
Напружанне - Уваход (макс.) :
26.4V
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Ток - выхад (макс.) :
67mA, 67mA
Уваходнае напружанне (мінімум) :
21.6V
Эфектыўнасць :
87%