VESD2-S12-D15-SIP CUI Inc. CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VESD2-S12-D15-SIP
Вытворца:
Апісанне:
CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA
Стан RoHs:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
2W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
15V
Напружанне - выхад 2 :
-15V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
13.2V
Пакет / Чахол :
7-SIP Module, 5 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
VESD2-SIP
Ток - выхад (макс.) :
67mA, 67mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10.8V
Ўпакоўка :
Tube
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Obsolete
Эфектыўнасць :
86%