VESD2-S12-D15-SIP CUI Inc. DC/DC CONVERTER +/-15V 2W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
VESD2-S12-D15-SIP
Вытворца:
Апісанне:
DC/DC CONVERTER +/-15V 2W
Магутнасць (Вт) :
2W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
15V
Напружанне - выхад 2 :
-15V
Напружанне - Уваход (макс.) :
13.2V
Памер / вымярэнне :
0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Ток - выхад (макс.) :
67mA, 67mA
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10.8V
Эфектыўнасць :
82%