DC630-222M API Delevan Inc. FIXED IND 2.2UH 12.8A 5 MOHM TH
Індуктары, шпулькі, дроселі
Нумар вытворцы:
DC630-222M
Апісанне:
FIXED IND 2.2UH 12.8A 5 MOHM TH
Індуктыўнасць :
2.2µH
Бягучы рэйтынг :
12.8A
Памер / вымярэнне :
0.630" Dia (16.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.830" (21.08mm)
Супраціў пастаяннаму току (DCR) :
5 mOhm Max
Талерантнасць :
±20%
Ток - Насычэнне :
46A
Частата індуктыўнасці - тэст :
10kHz