DC630-183K API Delevan Inc. FIXED IND 18UH 7A 20 MOHM TH
Індуктары, шпулькі, дроселі
Нумар вытворцы:
DC630-183K
Апісанне:
FIXED IND 18UH 7A 20 MOHM TH
Індуктыўнасць :
18µH
Бягучы рэйтынг :
7A
Памер / вымярэнне :
0.630" Dia (16.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.830" (21.08mm)
Супраціў пастаяннаму току (DCR) :
20 mOhm Max
Талерантнасць :
±10%
Ток - Насычэнне :
16A
Частата індуктыўнасці - тэст :
10kHz