DC630-154K API Delevan Inc. FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM
Індуктары, шпулькі, дроселі
Нумар вытворцы:
DC630-154K
Апісанне:
FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM
Індуктыўнасць :
150µH
Бягучы рэйтынг :
2.97A
Памер / вымярэнне :
0.630" Dia (16.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.830" (21.08mm)
Супраціў пастаяннаму току (DCR) :
111 mOhm Max
Талерантнасць :
±10%
Ток - Насычэнне :
5.6A
Частата індуктыўнасці - тэст :
10kHz