JTL6048D12 XP Power DC-DC CONV, 60W, 4:1 INPUT, 2X1"
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
JTL6048D12
Вытворца:
Апісанне:
DC-DC CONV, 60W, 4:1 INPUT, 2X1"
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Remote On/Off, OVP, SCP
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
60W
Напружанне - Ізаляцыя :
1.6kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - выхад 2 :
-12V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
75V
Пакет / Чахол :
6-DIP Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
JTL60
Ток - выхад (макс.) :
2.5A, 2.5A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
18V
Ўпакоўка :
Tube
Функцыі кіравання :
Enable, Active High
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
91%