TH3C476M016D0800 Vishay Sprague CAP TANT 47UF 16V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3C476M016D0800
Апісанне:
CAP TANT 47UF 16V 20% 2312
800 mOhm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%