TH3C475K020D1700 Vishay Sprague CAP TANT 4.7UF 20V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TH3C475K020D1700
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 20V 10% 2312
1.7 Ohm
Ёмістасць :
4.7µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%