V48C24C150B Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V48C24C150B
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
OVP, UVLO
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
24V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
75V
Пакет / Чахол :
Quarter Brick
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 100°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
MICRO
Ток - выхад (макс.) :
6.25A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
36V
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
88.5%