55/LF0114-28-0CS3254 TE Connectivity Raychem Cable Protection CABLE STRANDED
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
55/LF0114-28-0CS3254
Дырыжорная нітка :
7/36
Дыяметр курткі (ізаляцыі). :
0.027" (0.69mm)
Калібр правадоў :
28 AWG
Колер курткі :
Black
Напруга :
600V
Працоўная тэмпература :
200°C
серыял :
Таўшчыня курткі (ізаляцыі). :
0.005" (0.13mm)