55/LF0114-26-90CS3255 TE Connectivity Raychem Cable Protection CABLE STRANDED
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
55/LF0114-26-90CS3255
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CABLE STRANDED
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Даўжыня :
Дырыжорная нітка :
19/38
Дыяметр курткі (ізаляцыі). :
0.032" (0.81mm)
Калібр правадоў :
26 AWG
Колер курткі :
White, Black Stripe
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Матэрыял правадніка :
Copper, Silver Coated
Напруга :
600V
Працоўная тэмпература :
200°C
серыял :
Таўшчыня курткі (ізаляцыі). :
0.005" (0.13mm)