ST4EC501 Nidec Copal Electronics TRIMMER 500 OHM 0.25W TH
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
ST4EC501
Апісанне:
TRIMMER 500 OHM 0.25W TH
Магутнасць (Вт) :
0.25W, 1/4W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Супраціў :
500 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C