ST4EC201 Nidec Copal Electronics TRIMMER 200 OHM 0.25W TH
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
ST4EC201
Апісанне:
TRIMMER 200 OHM 0.25W TH
Магутнасць (Вт) :
0.25W, 1/4W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
серыял :
ST4
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
200 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C