PCR2A5R6MCL1GS Nichicon CAP ALUM POLY 5.6UF 20% 100V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCR2A5R6MCL1GS
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 5.6UF 20% 100V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
55 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
5.6µF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
1.1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.319" (8.10mm)
серыял :
PCR
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C