PCR2A180MCL1GS Nichicon CAP ALUM POLY 18UF 20% 100V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCR2A180MCL1GS
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 18UF 20% 100V SMD
42 mOhm
Ёмістасць :
18µF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
1.5A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.476" (12.10mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C