TC1784F320F180EPBAKXUMA1 Infineon Technologies IC MCU 32BIT FLASH 292LFBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
TC1784F320F180EPBAKXUMA1
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 32BIT FLASH 292LFBGA
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
2.5MB (2.5M x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b, 32x12b
Колькасць уводаў-вывадаў :
91
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.235 V ~ 3.47 V
Пакет / Чахол :
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер EEPROM :
64K x 8
Памер аператыўнай памяці :
176K x 8
Памер ядра :
32-Bit
Перыферыйныя прылады :
DMA, POR, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
TC17xx
Сувязь :
ASC, CAN, EBI/EMI, MLI, MSC, SSC
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
хуткасць :
180MHz