CBS2002403 Cosel USA, Inc. 1/2 BRICK BOARD MOUNT DC/DC
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
CBS2002403
Вытворца:
Апісанне:
1/2 BRICK BOARD MOUNT DC/DC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Remote On/Off, OCP, OVP
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
116W
Напружанне - Ізаляцыя :
1.5kV
Напружанне - выхад 1 :
3.3V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Пакет / Чахол :
Half Brick
Пакет прылады пастаўшчыка :
Half Brick
Памер / вымярэнне :
2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
CBS
Ток - выхад (макс.) :
35A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
18V
Ўпакоўка :
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
79%