DC630-153K API Delevan Inc. FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Індуктары, шпулькі, дроселі
Нумар вытворцы:
DC630-153K
Апісанне:
FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Індуктыўнасць :
15µH
Бягучы рэйтынг :
8.09A
Памер / вымярэнне :
0.630" Dia (16.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.830" (21.08mm)
Супраціў пастаяннаму току (DCR) :
15 mOhm Max
Талерантнасць :
±10%
Ток - Насычэнне :
17.5A
Частата індуктыўнасці - тэст :
10kHz