DC630-152M API Delevan Inc. FIXED IND 1.5UH 13.5A 4 MOHM TH
Індуктары, шпулькі, дроселі
Нумар вытворцы:
DC630-152M
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FIXED IND 1.5UH 13.5A 4 MOHM TH
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Q @ частата :
Індуктыўнасць :
1.5µH
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Бягучы рэйтынг :
13.5A
Матэрыял - Ядро :
Пакет / Чахол :
Radial
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.630" Dia (16.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.830" (21.08mm)
серыял :
DC630
Супраціў пастаяннаму току (DCR) :
4 mOhm Max
Талерантнасць :
±20%
Ток - Насычэнне :
55.5A
Тып :
Wirewound
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - самарэзанансная :
Частата індуктыўнасці - тэст :
10kHz