94529-105HLF Amphenol FCI HEADER BERGSTIK R/A
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
94529-105HLF
Вытворца:
Апісанне:
HEADER BERGSTIK R/A
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.095" (2.41mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.295" (7.49mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.120" (3.05mm)
Колькасць пазіцый :
5
Тып мацавання :
Through Hole, Right Angle
в наличии
57,606
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
94529-105HLF Асаблівасці
94529-105HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
94529-105HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
 Змяшчае прадукты серыі "9452"