94529-103HLF Amphenol FCI HEADER BERGSTIK R/A
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
94529-103HLF
Вытворца:
Апісанне:
HEADER BERGSTIK R/A
Стан RoHs:
Ізаляцыйны матэрыял :
Абарона ад пранікнення :
Агульная даўжыня кантакту :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.095" (2.41mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.295" (7.49mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.120" (3.05mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold or Gold, GXT™
Кантактны матэрыял :
Phosphor Bronze
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
3
Колькасць радкоў :
1
Міжраддзі - Спарванне :
Намінальнае напружанне :
Працоўная тэмпература :
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
Саванна :
Unshrouded
серыял :
BERGSTIK® II
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
30.0µin (0.76µm)
Тып кантакту :
Male Pin
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Through Hole, Right Angle
Тып раздыма :
Header
Ўпакоўка :
Bulk
Форма кантакту :
Square
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
26,148
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
94529-103HLF Асаблівасці
94529-103HLF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
94529-103HLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "9452"