69150-030LF Amphenol FCI CONN RECPT 14POS 2.54MM CRIMP
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
69150-030LF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN RECPT 14POS 2.54MM CRIMP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Strain Relief
Колер :
Black
Колькасць пазіцый :
14
Колькасць радкоў :
2
Міжрадкоўе :
0.100" (2.54mm)
Падача :
0.100" (2.54mm)
серыял :
Mini-PV™, Basics+
Скасаванне кантакту :
Crimp
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Latch Lock
Тып мацавання :
Free Hanging (In-Line)
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
в наличии
23,213
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
69150-030LF Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 69150-030LF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
69150-030LF Асаблівасці
69150-030LF is produced by Amphenol FCI, belongs to Прастакутныя раздымы - Карпусы.
вырабленыя
Amphenol FCI.
69150-030LF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
69150-030LF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
69150-030LF Кошт
69150-030LF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "6915"