69150-023LF Amphenol FCI CONN RECPT 28POS 2.54MM CRIMP
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
69150-023LF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN RECPT 28POS 2.54MM CRIMP
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Strain Relief
Колер :
Black
Колькасць пазіцый :
28
Колькасць радкоў :
2
Міжрадкоўе :
0.100" (2.54mm)
Падача :
0.100" (2.54mm)
серыял :
Mini-PV™, Basics+
Скасаванне кантакту :
Crimp
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Latch Lock
Тып мацавання :
Free Hanging (In-Line)
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
в наличии
24,314
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
69150-023LF Канкурэнтныя кошты
69150-023LF Асаблівасці
69150-023LF is produced by Amphenol FCI, belongs to Прастакутныя раздымы - Карпусы.
69150-023LF вытворчасці Amphenol FCI можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
69150-023LF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "6915"