VM16A5810000G Amphenol Anytek TERM BLOCK PLUG 16POS STR 7.5MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
VM16A5810000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 7.5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колер :
Gray
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.295" (7.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
Ток - УЛ :
20A