VM16A5030000G Amphenol Anytek TERM BLOCK PLUG 16POS STR 7.5MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
VM16A5030000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 7.5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
12-22 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
0.34-2.5mm²
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Black
Колькасць пазіцый :
16
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.295" (7.50mm)
Пазіцыі на ўзровень :
16
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
VM
Стыль заканчэння :
Screw - Pressure Clip
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
20A