KE4452520000G Amphenol Anytek TERM BLOCK HDR 44POS VERT 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
KE4452520000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK HDR 44POS VERT 5.08MM
Арыентацыя загалоўка :
Vertical
Асаблівасці :
Mating Flange
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
Ток - УЛ :
12A