KE4451530000G Amphenol Anytek TERM BLOCK HDR 44POS 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
KE4451530000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK HDR 44POS 5.08MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
90°, Right Angle
Асаблівасці :
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Green
Колькасць пазіцый :
44
Колькасць узроўняў :
2
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Пазіцыі на ўзровень :
22
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
KE
Стыль заканчэння :
Solder
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
12A