HW2450530000G Amphenol Anytek TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
HW2450530000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
12-26 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Green
Колькасць пазіцый :
24
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Пазіцыі на ўзровень :
24
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
HW
Стыль заканчэння :
Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
10A