HW2450520000G Amphenol Anytek TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
HW2450520000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Колер :
Green
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
Ток - УЛ :
10A