579003B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation BOARD LEVEL HEAT SINK
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
579003B00000G
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BOARD LEVEL HEAT SINK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Аздабленне матэрыялу :
Black Anodized
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
1.000" (25.40mm)
Даўжыня :
1.830" (46.48mm)
Дыяметр :
Матэрыял :
Aluminum
Пакет астуджаны :
TO-3
Рассейванне магутнасці пры павышэнні тэмпературы :
4.0W @ 30°C
серыял :
Спосаб мацавання :
Bolt On
Тып :
Board Level
Тэрмастойкасць @ Natural :
6.00°C/W
Форма :
Rhombus
Цеплавое супраціўленне пры прымусовым патоку паветра :
3.50°C/W @ 200 LFM
Частка Статус :
Active
Шырыня :
1.830" (46.48mm)
в наличии
49,252
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 579003B00000G больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
579003B00000G Асаблівасці
вырабленыя
Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation.
579003B00000G вытворчасці Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
579003B00000G кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
579003B00000G Кошт
579003B00000G Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "5790"