533602B02500G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation BOARD LEVEL HEAT SINK
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
533602B02500G
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BOARD LEVEL HEAT SINK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Аздабленне матэрыялу :
Black Anodized
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
1.000" (25.40mm)
Даўжыня :
2.500" (63.50mm)
Дыяметр :
Матэрыял :
Aluminum
Пакет астуджаны :
TO-220
Рассейванне магутнасці пры павышэнні тэмпературы :
16.0W @ 50°C
серыял :
Спосаб мацавання :
Bolt On and PC Pin
Тып :
Board Level, Vertical
Тэрмастойкасць @ Natural :
3.80°C/W
Форма :
Rectangular, Fins
Цеплавое супраціўленне пры прымусовым патоку паветра :
2.00°C/W @ 300 LFM
Частка Статус :
Active
Шырыня :
1.650" (41.91mm)
в наличии
56,912
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 533602B02500G больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
533602B02500G Асаблівасці
вырабленыя
Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation.
533602B02500G вытворчасці Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
533602B02500G кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
533602B02500G Кошт
533602B02500G Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "5336"