FDC20-48D05W Kaga Electronics USA 20W DC/DC CONVERTR INPUT18-72VDC
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
FDC20-48D05W
Вытворца:
Апісанне:
20W DC/DC CONVERTR INPUT18-72VDC
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
20W
Напружанне - Ізаляцыя :
1.6kV
Напружанне - выхад 1 :
5V
Напружанне - выхад 2 :
-5V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
72V
Пакет / Чахол :
8-DIP Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 60°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
FDC20-W
Ток - выхад (макс.) :
2A, 2A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
18V
Ўпакоўка :
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
79%