Z8F0431SH020EG Zilog IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
Z8F0431SH020EG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
4KB (4K x 8)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.7 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
серыял :
Encore!®
Сувязь :
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz