Z8F0231SJ020EG Zilog IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
Z8F0231SJ020EG
Апісанне:
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.7 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz