691368300010B Wurth Electronics Inc. TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
691368300010B
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
16-28 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
0.08-1.3mm²
Кантакт Mating Finish :
Колер :
Green, Orange
Колькасць пазіцый :
10
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.150" (3.81mm)
Пазіцыі на ўзровень :
10
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
WR-TBL Series 368B
Стыль заканчэння :
Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
8A
Тып :
Plug, Female Sockets
Тып мацавання :
Free Hanging (In-Line)
Увод правадоў штэкера :
180°
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
в наличии
59,438
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
691368300010B Асаблівасці
691368300010B вытворчасці Wurth Electronics Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
691368300010B кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "6913"