HBC1694A Winchester Interconnect CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
HBC1694A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Імпеданс :
75 Ohm
Абарона ад пранікнення :
Weatherproof
Асаблівасці :
Асаблівасць мантажу :
Заканчэнне шчыта :
Crimp
Кабельная група :
Belden 1694A
Колер корпуса :
Black
Колькасць партоў :
1
серыял :
Shadow™
Скасаванне кантакту :
Crimp
Стыль раздыма :
BNC, HD
Тып мацавання :
Bayonet Lock
Тып мацавання :
Free Hanging (In-Line)
Тып раздыма :
Plug, Male Pin
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - Макс :
1GHz