364A595B Winchester Interconnect CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
364A595B
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Імпеданс :
50 Ohm
Абарона ад пранікнення :
Weatherproof
Асаблівасці :
Board Guide, Isolated
Асаблівасць мантажу :
Bulkhead - Front Side Nut
Заканчэнне шчыта :
Solder
Кабельная група :
Колер корпуса :
Black, Silver
Колькасць партоў :
1
серыял :
Скасаванне кантакту :
Solder
Стыль раздыма :
BNC
Тып мацавання :
Bayonet Lock
Тып мацавання :
Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Тып раздыма :
Jack, Female Socket
Ўпакоўка :
Bulk
Частата - Макс :
4GHz
Частка Статус :
Active
в наличии
13,952
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
364A595B Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 364A595B больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
364A595B Асаблівасці
364A595B is produced by Winchester Interconnect, belongs to Кааксіяльныя раздымы (РЧ).
вырабленыя
Winchester Interconnect.
364A595B вытворчасці Winchester Interconnect можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
364A595B кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
364A595B Кошт
364A595B Малюнак
364A595B Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "364A"